Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Modules
is: Mótul

en: Never
is: Ongantíð

en: Themes
is: Tema

en: Drupal core
is: Drupal kjarna

en: Disabled modules
is: Óvirkjað mótul

en: Disabled themes
is: Óvirkjað tema
