Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Modules
gl: Módulos

en: Notes
gl: Notas

en: Never
gl: Nunca

en: Themes
gl: Temas

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Disabled themes
gl: Temas desactivados
