Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Project
hu: Projekt

en: Modules
hu: Modulok

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Always
hu: Mindig

en: Ignore @version
hu: @version mellőzése

en: Never
hu: Soha

en: Warn if out of date
hu: Figyelmeztetés a frissítésről

en: Themes
hu: Sminkek

en: Drupal core
hu: Drupal alaprendszer

en: Ignored from settings
hu: Frissítés figyelés letiltva

en: Administrator note
hu: Adminisztrátori megjegyzés

en: Disabled modules
hu: Kikapcsolt modulok

en: Disabled themes
hu: Kikapcsolt sminkek
