Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Modules
it: Moduli

en: Notes
it: Note

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Themes
it: Temi

en: Disabled modules
it: Moduli disattivati

en: Disabled themes
it: Temi disattivati
