Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Project
pl: Projekt

en: Modules
pl: Moduły

en: Notes
pl: Notatki

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Themes
pl: Skórki

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Disabled themes
pl: Wyłączone skórki
