Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Project
ro: Proiect

en: Modules
ro: Module

en: Notes
ro: Note

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Themes
ro: Teme

en: Drupal core
ro: Nucleu Drupal

en: Disabled modules
ro: Module dezactivate

en: Disabled themes
ro: Teme dezactivate
