Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Project
sk: Projekt

en: Modules
sk: Moduly

en: Notes
sk: Poznámky

en: Always
sk: Vždy

en: Ignore @version
sk: Ignorovať @version

en: Never
sk: Nikdy

en: Warn if out of date
sk: Upozorniť, ak je zastaraný

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: These settings allow you to control if a certain project, or even a specific release of that project, should be ignored by the available updates report. For each project, you can select if it should always warn you about a newer release, never warn you (ignore the project completely), or ignore a specific available release you do not want to upgrade to. You can also specify a note explaining why you are ignoring a specific project or version, and that will be displayed on the available updates report.
sk: Toto nastavenie vám povoľuje kontrolovať či určitý projekt, alebo dokonca určité vydanie toho projektu malo byť ignorované dostupným hlásením o aktualizáciách. Pre každý projekt môžete vybrať či by vás vždy malo upozorniť o novom vydaní, nikdy by vás nemalo upozorňovať (celkovo ignorovať projekt) alebo ignorovať určité vydania, na ktoré nechcete aktualizovať. Môžete taktiež určiť poznámku a vysvetliť prečo ignorujete určitý projekt alebo verziu a to bude zobrazené na dostupnom hlásení o aktualizáciách.

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: Disabled modules
sk: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
sk: Vypnuté témy
