Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Modules
sl: Moduli

en: Never
sl: Nikoli

en: Themes
sl: Teme

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme
