Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Modules
sq: Modulët

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Themes
sq: Temat

en: Disabled modules
sq: Jo aktiv

en: Disabled themes
sq: Jo aktiv
