Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Project
sv: Projekt

en: Modules
sv: Moduler

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Themes
sv: Teman

en: Drupal core
sv: Drupals kärna

en: Disabled modules
sv: Inaktiverade moduler

en: Disabled themes
sv: Inaktiverade teman
