Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Themes
te: అలంకారాలు

en: Disabled modules
te: అచేతన మాడ్యూళ్ళు

en: Disabled themes
te: అచేతన అలంకారాలు
