Update Status Advanced Settings (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Modules
is: Einingar

en: Always
is: Alltaf

en: Ignore @version
is: Hunsa @version

en: Never
is: Aldrei

en: Warn if out of date
is: Vara við ef útrunnið
