Update Custom Settings (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: From
lt: Nuo

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: %email is not a valid e-mail address.
lt: %email yra klaidingas el. pašto adresas.

en: New release(s) available for !site_name
lt: Nauja laida galima !site_name

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos
