Update Custom Settings (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: From
ru: От

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: %email is not a valid e-mail address.
ru: %email — некорректный адрес электронной почты.

en: New release(s) available for !site_name
ru: Новые версии доступны для !site_name

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities.
ru: Предпочитать открыто-текстовые подстановки для текста во избежание проблем с HTML сущностями.

en: Custom settings
ru: Пользовательские настройки
