Update Custom Settings (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: From
uk: Від

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: %email is not a valid e-mail address.
uk: %email - хибна адреса електронної пошти

en: New release(s) available for !site_name
uk: !site_name: З’явились нові версії

en: Custom settings
uk: Власні налаштування
