Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: From
cs: Od

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: %email is not a valid e-mail address.
cs: Adresa %email není platná.

en: New release(s) available for !site_name
cs: Pro !site_name jsou dostupné nové aktualizace
