Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
da: Månedligt

en: From
da: Fra

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: %email is not a valid e-mail address.
da: %email er ikke en gyldig e-mail-adresse.

en: New release(s) available for !site_name
da: Nye opdateringer tilgængelige for !site_name
