Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Monthly
de: Monatlich

en: From
de: Von

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: %email is not a valid e-mail address.
de: %email ist keine zulässige E-Mail-Adresse.

en: New release(s) available for !site_name
de: Neue Veröffentlichung(en) für !site_name verfügbar

en: Custom settings
de: Benutzerdefinierte Einstellungen
