Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: From
el: Από

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: %email is not a valid e-mail address.
el: Το %email δεν είναι έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: New release(s) available for !site_name
el: Υπάρχει νέα(ες) έκδοση(εις) διαθέσιμη(ες) για το !site_name
