Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: From
fa: از

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: %email is not a valid e-mail address.
fa: %email یک نشانی پست الکترونیکی معتبر نیست.

en: New release(s) available for !site_name
fa: انتشار(های) جدیدی برای !site_name در دسترس است
