Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: From
fr: A partir de

en: Replacement patterns
fr: Motifs de remplacement

en: %email is not a valid e-mail address.
fr: %email n'est pas une adresse de courriel valide.

en: New release(s) available for !site_name
fr: Nouvelle(s) version(s) disponible(s) pour !site_name

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities.
fr: Préférer les remplacements en texte brut pour éviter tout problème avec les entités HTML.

en: Custom settings
fr: Paramètres personnalisés
