Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: From
hr: Od

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: %email is not a valid e-mail address.
hr: %email nije valjana adresa e-pošte.

en: New release(s) available for !site_name
hr: Nove nadogradnje dostupne za !site_name
