Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Monthly
hu: Havonta

en: From
hu: Honnan

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: %email is not a valid e-mail address.
hu: %email nem érvényes e-mail cím.

en: New release(s) available for !site_name
hu: !site_name webhelyen új kiadások elérhetőek

en: Custom settings
hu: Egyéni beállítások

en: Bi-weekly
hu: Kéteheti
