Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: From
pl: Od

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: %email is not a valid e-mail address.
pl: %email nie jest prawidłowym adresem e-mail.

en: New release(s) available for !site_name
pl: Dostępne są nowe wersje komponentów witryny !site_name

en: Custom settings
pl: Własne ustawienia
