Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
sk: Mesačne

en: From
sk: Od

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: %email is not a valid e-mail address.
sk: %email nie je platná e-mailová adresa.

en: New release(s) available for !site_name
sk: Je dostupné nové vydanie(a) pre !site_name
