Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: From
sv: Från

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: %email is not a valid e-mail address.
sv: %email är inte en giltig e-postadress.

en: New release(s) available for !site_name
sv: Nya utgåvor finns tillgängliga för !site_name

en: Custom settings
sv: Anpassade inställningar
