Update Custom Settings (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: From
fi: Lähettäjä

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: %email is not a valid e-mail address.
fi: %email on virheellinen sähköpostiosoite.

en: New release(s) available for !site_name
fi: Sivustolle !site_name on saatavilla uusia julkaisuja
