Update Custom Settings (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Monthly
ja: 毎月

en: From
ja: 送信元

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: %email is not a valid e-mail address.
ja: %email は有効なメールアドレスではありません。

en: New release(s) available for !site_name
ja: !site_name で利用可能な新しいリリース

en: Custom settings
ja: カスタム設定
