Update Custom Settings (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: From
pt: De

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: %email is not a valid e-mail address.
pt: %email não é um endereço de e-mail válido.

en: New release(s) available for !site_name
pt: Há uma nova versão disponível para !site_name
