Update Custom Settings (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Monthly
es: Mensualmente

en: From
es: Desde

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: %email is not a valid e-mail address.
es: %email no es una dirección de correo electrónico válida.

en: New release(s) available for !site_name
es: Nueva(s) versión(es) disponible(s) para !site_name

en: Custom settings
es: Opciones personalizadas
