Update Custom Settings (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: From
eu: Nondik

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: %email is not a valid e-mail address.
eu: '%email' ez da posta elektroniko helbide baliagarria

en: New release(s) available for !site_name
eu: !site_name guneak bertsio berriak eskuragarri ditu
