Update Custom Settings (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: From
he: מאת

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: %email is not a valid e-mail address.
he: %email איננה כתובת דוא"ל חוקית.

en: New release(s) available for !site_name
he: גרסאות חדשות הזמינות עבור !site_name
