Update Custom Settings (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Monthly
it: Mensile

en: From
it: Da

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: %email is not a valid e-mail address.
it: %email non è un indirizzo di posta elettronica valido.

en: New release(s) available for !site_name
it: Nuova/e release disponibile/i per !site_name

en: Custom settings
it: Impostazioni personalizzate
