Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Download
be: Сцягнуць

en: Release notes
be: Інфармацыя пра выданне

en: Modules
be: Модулі

en: Update available
be: Абнаўленне даступна

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Themes
be: Тэмы

en: Revoked!
be: Адменена!

en: Security update required!
be: Патрабуецца абнаўленне сістэмы бяспекі!

en: Not supported!
be: Не падтрымліваецца!

en: Drupal core
be: Ядро Drupal

en: Includes: %includes
be: Уключае: %includes

en: Disabled modules
be: Адключаныя модулі

en: Disabled themes
be: Адключаныя тэмы
