Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Download
bg: Свали

en: Release notes
bg: Бележки за версията

en: Modules
bg: Модули

en: Update available
bg: Налични обновления

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Themes
bg: Теми

en: Revoked!
bg: Анулиран!

en: Security update required!
bg: Необходими са актуализации на сигурността!

en: Not supported!
bg: Не се поддържа!

en: Depends on: !dependencies
bg: Зависи от: !dependencies

en: Required by: !required
bg: Изисква се от: !required

en: Drupal core
bg: Drupal ядро

en: Includes: %includes
bg: Включва: %includes

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Disabled themes
bg: Деактивирани теми
