Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Download
ca: Baixa

en: Release notes
ca: Notes de versió

en: Modules
ca: Mòduls

en: Update available
ca: Actualització disponible

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Themes
ca: Temes

en: Revoked!
ca: Revocat!

en: Security update required!
ca: Actualització de seguretat necessària!

en: Not supported!
ca: No suportat!

en: Depends on: !dependencies
ca: Depèn de: !dependencies

en: Required by: !required
ca: Requerit per: !required

en: Drupal core
ca: Nucli del Drupal

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Disabled modules
ca: Mòduls inhabilitats

en: Disabled themes
ca: Temes inhabilitats
