Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Release notes
cy: Nodiadau cyhoeddi

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Update available
cy: Diweddariad ar gael

en: Themes
cy: Themâu

en: Revoked!
cy: Wedi ei ddiddymu!

en: Security update required!
cy: Diweddariad diogelwch yn ofynnol!

en: Not supported!
cy: Heb ei gefnogi!

en: Depends on: !dependencies
cy: Yn dibynnu ar: !dependencies

en: Required by: !required
cy: Yn ofynnol gan: !required

en: Drupal core
cy: Craidd Drupal

en: Includes: %includes
cy: Yn cynnwys: %includes

en: Disabled modules
cy: Modiwlau wedi eu anablu

en: Disabled themes
cy: Themau wedi eu anablu
