Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Download
da: Hent

en: Release notes
da: Udgivelsesnoter

en: Modules
da: Moduler

en: Update available
da: Opdatering tilgængelig

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Themes
da: Temaer

en: Revoked!
da: Tilbagekaldt!

en: Security update required!
da: Sikkerhedsopdatering påkrævet!

en: Not supported!
da: Ikke understøttet!

en: Depends on: !dependencies
da: Afhænger af: !dependencies

en: Required by: !required
da: Kræves af: !required

en: Drupal core
da: Drupal-kernen

en: Includes: %includes
da: Indeholder: %includes

en: Disabled modules
da: Deaktiverede moduler

en: Disabled themes
da: Deaktiverede temaer
