Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Download
el: Λήψη

en: Release notes
el: Σημειώσεις έκδοσης

en: Modules
el: Μονάδες

en: Update available
el: Διαθέσιμη ενημέρωση

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Revoked!
el: Ανακλήθηκε!

en: Security update required!
el: Απαραίτητη η ενημέρωση ασφαλείας!

en: Not supported!
el: Δεν υποστηρίζεται!

en: Depends on: !dependencies
el: Εξαρτάται από: !dependencies

en: Required by: !required
el: Απαιτείται από: !required

en: Drupal core
el: Πυρήνας του Drupal

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Disabled modules
el: Απενεργοποιημένες μονάδες

en: Disabled themes
el: Απενεργοποιημένες θεματικές παραλλαγές
