Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Download
eu: Deskargatu

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Themes
eu: Temak

en: Revoked!
eu: Errebokatuta!

en: Security update required!
eu: Behar da segurtasun eguneraketa egin!

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Disabled themes
eu: Ezgaitutako gaiak
