Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Download
fi: Lataa

en: Release notes
fi: Julkaisutiedote

en: Modules
fi: Moduulit

en: Update available
fi: Päivitys saatavilla

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Themes
fi: Teemat

en: Revoked!
fi: Peruttu!

en: Security update required!
fi: Turvapäivitys vaaditaan!

en: Not supported!
fi: Ei tuettu!

en: Depends on: !dependencies
fi: Riippuu näistä: !dependencies

en: Required by: !required
fi: Vaativat tämän: !required

en: Drupal core
fi: Drupalin ydin

en: Includes: %includes
fi: Sisältää: %includes

en: Disabled modules
fi: Käytöstä poistetut moduulit

en: Disabled themes
fi: Käytöstä poistetut teemat
