Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Download
gl: Descargar

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Modules
gl: Módulos

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Themes
gl: Temas

en: Revoked!
gl: Pechado!

en: Security update required!
gl: Requirese unha actualización de seguridade!

en: Not supported!
gl: Non soportado!

en: Depends on: !dependencies
gl: Depende de: !dependencies

en: Required by: !required
gl: Requirido por: !required

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Disabled themes
gl: Temas desactivados
