Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: Modules
hr: Moduli

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Themes
hr: Predlošci

en: Revoked!
hr: Povučeno!

en: Security update required!
hr: Nužna sigurnosna nadogradnja!

en: Not supported!
hr: Nije podržano!

en: Depends on: !dependencies
hr: Ovisi o: !dependencies

en: Required by: !required
hr: Nužno za: !required

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Disabled themes
hr: Onemogućene teme
