Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Download
is: Hala niður

en: Release notes
is: Útgáfutexti

en: Modules
is: Einingar

en: Update available
is: Uppfærsla fáanleg

en: Security update required!
is: Öryggisuppfærslu krafist!

en: Required by: !required
is: Krafist af: !required
