Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Download
ja: ダウンロード

en: Release notes
ja: リリースノート

en: Modules
ja: モジュール

en: Update available
ja: アップデートが利用可能です

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Themes
ja: テーマ

en: Revoked!
ja: 廃止されました！

en: Security update required!
ja: セキュリティーアップデートが必要です!

en: Not supported!
ja: サポートされません！

en: Depends on: !dependencies
ja: 次に依存： !dependencies

en: Required by: !required
ja: 次に必須： !required

en: Drupal core
ja: Drupal コア

en: Includes: %includes
ja: 以下を含みます： %includes

en: Disabled modules
ja: 無効モジュール

en: Disabled themes
ja: 無効テーマ
