Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Download
kk: Жүктеу

en: Release notes
kk: Шығарылым жазбалары

en: Modules
kk: Модульдер

en: Update available
kk: Жаңарту қолжетімді

en: Themes
kk: Темалар

en: Revoked!
kk: Қайтарылды!

en: Security update required!
kk: Қауіпсіздік жаңарту қажет!

en: Not supported!
kk: Қолдау көрсетілмейді!

en: Depends on: !dependencies
kk: Тәуелді: !dependencies

en: Required by: !required
kk: Қажет етеді: !required

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: Includes: %includes
kk: Ішіндегілер: %includes

en: Disabled modules
kk: Өшірілген модульдер

en: Disabled themes
kk: Өшірілген темалар
