Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Download
ku: داگرتن

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Update available
ku: نوێکردنەوە هەیە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Not supported!
ku: پشتیوانی لێ نەکراوە!

en: Depends on: !dependencies
ku: پشت دەبەستێت بە: !dependencies

en: Required by: !required
ku: پێویستە لەلایەن:‌ !required

en: Drupal core
ku: ناووکی دروپاڵ

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Disabled themes
ku: ڕووکارە ناچالاکەکان
