Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Modules
lt: Moduliai

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Themes
lt: Temos

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: Required by: !required
lt: Reikalingas: !required

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos
