Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Download
mn: Татах

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Revoked!
mn: Хүчингүй болсон!

en: Security update required!
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт шаардлагатай!

en: Not supported!
mn: Дэмжигдээгүй!
