Update Status Detailed Email (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Release notes
ru: Примечания к версии

en: Modules
ru: Модули

en: Update available
ru: Доступно обновление

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Themes
ru: Темы оформления

en: Revoked!
ru: Отозвано!

en: Security update required!
ru: Требуется обновление системы безопасности!

en: Not supported!
ru: Не поддерживается!

en: Depends on: !dependencies
ru: Зависит от: !dependencies

en: Required by: !required
ru: Требуется для: !required

en: Drupal core
ru: Ядро Drupal

en: Includes: %includes
ru: Включает %includes

en: Disabled modules
ru: Отключенные модули

en: Disabled themes
ru: Отключённые темы
